Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00
Whatsapp: +90 533 010 40 10

Merhabalar Nihat Bey, hastalığın en başından beri en umutsuz zamanlarımızda bize umut olduğunuz için size ve ekibinize sonsuz teşekkürü kendimize borç biliriz hakkınız parayla pulla ödenecek gibi değil iyi ki sizin gibi işini iyi bilen hekimlerimiz var saygılarımla.

-     Hakan BIÇAK

İyi ki sizin gibi işinin ehli ve iyi kalpli insanlar çıkmış bu zor sürecimde karşıma… Sizin sayeniz de şuanda hayal ettiğim hayatıma geri dönebildim. Hep duamlarımdasınız. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Evet hepsi sizin sayeniz de çok geri de kaldı. Rabbim tüm hastalara şifa ve sizin gibi eşinde ehli ve işini severek yapan insanlar çıkarsın karşına. Benim en büyük şanslarım sizlerle karşılaşmamdı.  Çok saolun Allah’a emanet olun.

 

İSMAİL BEY:

İsmail Bey’in tedavisine Ocak ayında başladık bacaklarda damar tıkanıklığı vardı ,damar tıkanıklığı açıldıktan sonra tedavi sürecimiz başladı kalp hastalığı ve diyabete bağlı ayakta yara oluşmuş birçok merkeze ve doktora gitmesine rağmen topıkal krem önerip hastayı göndermişler başka bir doktor aracılığı ile bize ulaşan hastanın yara yerinde aktif enfeksiyonu, ödemi, kızarıklığı mevcut olup kan şekerleri yüksek seyrediyordu aralıklı debrıtman ,antıbıyoterapi, VAC tedavisi ve uygun ve zamanında kullanılan yara bakım örtüleri ve pansuman ürünleri ile şeker kontrol altına alınarak ve düzenli ayak bakım eğitimleri ile hasta ve yakınlarının işbirliği ile ayağın amputasyonu önlenmiş oldu ve hastamız işine geri döndü.

Hasta Memnuniyeti